LS2311-3/216 STEEL RINGS
LOTUS

LS2311-3/216 STEEL RINGS

Шифра на артикл: 28097
Šifra proizvođača: STEEL RINGS
0 МКД
990 МКД
891 МКД
Заштеда: 99 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 20,9
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 29009
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29010
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28859
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28858
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД