LS2093-2/1 URBAN MAN
LOTUS

LS2093-2/1 URBAN MAN

Шифра на артикл: 28084
Šifra proizvođača: URBAN MAN
0 МКД
1.490 МКД
1.341 МКД
Заштеда: 149 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд LOTUS
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28869
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 28669
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 28655
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28660
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД