LS2150-2/1 URBAN MAN
LOTUS

LS2150-2/1 URBAN MAN

Шифра на артикл: 28086
Šifra proizvođača: URBAN MAN
0 МКД
1.490 МКД
1.341 МКД
Заштеда: 149 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд LOTUS
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28668
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 28662
4.851 МКД
Заштеда 10%
5.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28658
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28275
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД