2790542 SEMI PRECIOUS
TOMMY HILFIGER

2790542 SEMI PRECIOUS

Шифра на артикл: 28020
Šifra proizvođača: SEMI PRECIOUS
0 МКД
4.890 МКД
4.401 МКД
Заштеда: 489 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Содалитен камен, Челик
Должина на накит (mm) 610
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак