35000447D ELONGATED DROPS
CALVIN KLEIN

35000447D ELONGATED DROPS

Шифра на артикл: 27915
Šifra proizvođača: ELONGATED DROPS
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28189
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28188
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28198
3.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28199
3.090 МКД