2790511 BRAIDED
TOMMY HILFIGER

2790511 BRAIDED

Шифра на артикл: 27862
Šifra proizvođača: BRAIDED
0 МКД
5.590 МКД
5.031 МКД
Заштеда: 559 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 180-195
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27867
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 27881
5.841 МКД
Заштеда 10%
6.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 27375
1.071 МКД
Заштеда 10%
1.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26991
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД