2790532 MONOGRAM
TOMMY HILFIGER

2790532 MONOGRAM

Шифра на артикл: 27869
Šifra proizvođača: MONOGRAM
0 МКД
4.890 МКД
4.401 МКД
Заштеда: 489 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28668
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 28662
4.851 МКД
Заштеда 10%
5.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28658
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28275
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД