35000488 MINIMALISTIC SQUARES
CALVIN KLEIN

35000488 MINIMALISTIC SQUARES

Шифра на артикл: 27926
Šifra proizvođača: MINIMALISTIC SQUARES
0 МКД
6.590 МКД
5.931 МКД
Заштеда: 659 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28991
5.211 МКД
Заштеда 10%
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 28994
7.731 МКД
Заштеда 10%
8.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 28996
4.761 МКД
Заштеда 10%
5.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 28993
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД