35000458C SOFT SQUARES
CALVIN KLEIN

35000458C SOFT SQUARES

Шифра на артикл: 27920
Šifra proizvođača: SOFT SQUARES
0 МКД
6.590 МКД
5.931 МКД
Заштеда: 659 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна, Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 27921
5.931 МКД
Заштеда 10%
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 24268
5.211 МКД
Заштеда 10%
5.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 24267
5.211 МКД
Заштеда 10%
5.790 МКД