35000342 ELONGATED DROPS
CALVIN KLEIN

35000342 ELONGATED DROPS

Шифра на артикл: 27911
Šifra proizvođača: ELONGATED DROPS
0 МКД
5.790 МКД
5.211 МКД
Заштеда: 579 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+25
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29056
1.791 МКД
Заштеда 10%
1.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 29005
6.741 МКД
Заштеда 10%
7.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 29007
6.021 МКД
Заштеда 10%
6.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 28989
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД