1580497M NORTH
HUGO BOSS

1580497M NORTH

Шифра на артикл: 27884
Šifra proizvođača: NORTH
0 МКД
6.490 МКД
5.841 МКД
Заштеда: 649 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Спортски, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28668
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 28662
4.851 МКД
Заштеда 10%
5.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28658
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28275
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД