SKJ1721710 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1721710 AGNETHE

Шифра на артикл: 27629
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
4.490 МКД
4.041 МКД
Заштеда: 449 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 26
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29627
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29606
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29604
3.501 МКД
Заштеда 10%
3.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29588
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД