LS2176-4/1 BLISS
LOTUS

LS2176-4/1 BLISS

Шифра на артикл: 27412
Šifra proizvođača: BLISS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 20
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28609
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28628
7.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28517
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28408
6.741 МКД
Заштеда 10%
7.490 МКД