LS2141-2/1 MEN BASIC
LOTUS

LS2141-2/1 MEN BASIC

Шифра на артикл: 27375
Šifra proizvođača: MEN BASIC
0 МКД
1.190 МКД
1.071 МКД
Заштеда: 119 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд LOTUS
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 215
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Секојдневен
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27862
5.031 МКД
Заштеда 10%
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 27867
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 27881
5.841 МКД
Заштеда 10%
6.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 26991
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД