LS1119-2/1 MEN BASIC
LOTUS

LS1119-2/1 MEN BASIC

Шифра на артикл: 30584
Šifra proizvođača: MEN BASIC
0 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LOTUS
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30983
3.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30588
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30585
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30537
5.590 МКД