SKJ1714791 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1714791 SEA GLASS

Шифра на артикл: 27261
Šifra proizvođača: SEA GLASS
0 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 25
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29889
6.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29891
5.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29890
3.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29196
2.390 МКД