SCZ1280 DROPS
SCZ1280 DROPS
SCZ1280 DROPS
SCZ1280 DROPS
SCZ1280 DROPS
SCZ1280 DROPS
SCZ1280 DROPS
SCZ1280 DROPS
SCZ1280 DROPS
SCZ1280 DROPS
MORELLATO

SCZ1280 DROPS

Шифра на артикл: 26975
Šifra proizvođača: DROPS
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Циркони, Челик
Дијаметар на алка (mm) 65
Боја на накит Златна, Сребрена, Црвена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид