PEAGB0005450 KINGPINS
POLICE

PEAGB0005450 KINGPINS

Шифра на артикл: 26591
Šifra proizvođača: KINGPINS
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Зелена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28670
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 25445
5.490 МКД