SKJ1670998 KARIANA
SKAGEN

SKJ1670998 KARIANA

Шифра на артикл: 26491
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
4.490 МКД
4.041 МКД
Заштеда: 449 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 13
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28517
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27413
1.431 МКД
Заштеда 10%
1.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26495
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25993
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД