EGS3014221 SENTIMENTAL LOGO
EGS3014221 SENTIMENTAL LOGO
EGS3014221 SENTIMENTAL LOGO
EGS3014221 SENTIMENTAL LOGO
EGS3014221 SENTIMENTAL LOGO
EGS3014221 SENTIMENTAL LOGO
EMPORIO ARMANI

EGS3014221 SENTIMENTAL LOGO

Шифра на артикл: 26485
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL LOGO
0 МКД
8.790 МКД
7.911 МКД
Заштеда: 879 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Роуз Голд, Сина
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall