JCRG01193508 Linea Glam 2
JUST CAVALLI

JCRG01193508 Linea Glam 2

Шифра на артикл: 26315
Šifra proizvođača: Linea Glam 2
0 МКД
5.590 МКД
2.795 МКД
Заштеда: 2.795 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28856
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28857
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26314
2.795 МКД
Заштеда 50%
5.590 МКД