BHKB127 CHAKRA
BROSWAY

BHKB127 CHAKRA

Шифра на артикл: 25987
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28872
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 28884
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 28767
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28752
2.890 МКД