SKJ1627040 KARIANA
SKJ1627040 KARIANA
SKJ1627040 KARIANA
SKJ1627040 KARIANA
SKAGEN

SKJ1627040 KARIANA

Шифра на артикл: 25863
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 8
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29605
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29495
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29411
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29413
2.390 МКД