БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAVL13 MASCOTTE
SAVL13 MASCOTTE
SAVL13 MASCOTTE
SAVL13 MASCOTTE
SAVL13 MASCOTTE
SAVL13 MASCOTTE
MORELLATO

SAVL13 MASCOTTE

Шифра на артикл: 25288
Šifra proizvođača: MASCOTTE
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25857
5.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 25283
2.590 МКД