SZV105 BANDY
SECTOR

SZV105 BANDY

Шифра на артикл: 25326
Šifra proizvođača: BANDY
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Тегет
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30252
4.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 30248
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 30257
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 30207
3.990 МКД