БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SCZ1264 DROPS
SCZ1264 DROPS
SCZ1264 DROPS
SCZ1264 DROPS
SCZ1264 DROPS
SCZ1264 DROPS
MORELLATO

SCZ1264 DROPS

Шифра на артикл: 25280
Šifra proizvođača: DROPS
0 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 420
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД