EG3374040 ESSENTIAL
EG3374040 ESSENTIAL
EG3374040 ESSENTIAL
EG3374040 ESSENTIAL
EG3374040 ESSENTIAL
EG3374040 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EG3374040 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 25207
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Сребро
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
4.290 МКД