БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
35000214 FASCINATE
CALVIN KLEIN

35000214 FASCINATE

Шифра на артикл: 25081
Šifra proizvođača: FASCINATE
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 175
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25987
3.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 25986
3.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 25985
3.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 25984
3.590 МКД