MKC1508AN931 PREMIUM
MKC1508AN931 PREMIUM
MKC1508AN931 PREMIUM
MKC1508AN931 PREMIUM
MKC1508AN931 PREMIUM
MKC1508AN931 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKC1508AN931 PREMIUM

Шифра на артикл: 24647
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
8.090 МКД
8.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Дијаметар на обетки (mm) 6,5
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28915
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25208
8.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 17676
4.490 МКД