EG3555221 ESSENTIAL
EG3555221 ESSENTIAL
EG3555221 ESSENTIAL
EG3555221 ESSENTIAL
EG3555221 ESSENTIAL
EG3555221 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EG3555221 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 24405
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
13.890 МКД
13.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Оникс камен, Сребро
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол