САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
35000200C MINIMAL LINEAR
CALVIN KLEIN

35000200C MINIMAL LINEAR

Шифра на артикл: 24256
Šifra proizvođača: MINIMAL LINEAR
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 24641
7.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 24266
3.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 24262
5.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 24249
6.590 МКД