35000008 WARPED
CALVIN KLEIN

35000008 WARPED

Шифра на артикл: 24248
Šifra proizvođača: WARPED
0 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Тетово Центар, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
4.490 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД