BHK316 CHAKRA
BROSWAY

BHK316 CHAKRA

Шифра на артикл: 24076
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.890 МКД
2.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 70
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30371
10.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 30266
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 30041
2.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 29926
4.890 МКД