BYM108 SYMPHONIA
BROSWAY

BYM108 SYMPHONIA

Шифра на артикл: 24087
Šifra proizvođača: SYMPHONIA
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
7.690 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
8.390 МКД