MKJ7836710 506 PREMIUM
MKJ7836710 506 PREMIUM
MKJ7836710 506 PREMIUM
MKJ7836710 506 PREMIUM
MKJ7836710 506 PREMIUM
MKJ7836710 506 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ7836710 506 PREMIUM

Шифра на артикл: 23818
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
10.390 МКД
10.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 27254
4.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 27255
4.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26753
6.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26752
6.690 МКД