BHKB119 CHAKRA
BHKB119 CHAKRA
BHKB119 CHAKRA
BHKB119 CHAKRA
BROSWAY

BHKB119 CHAKRA

Шифра на артикл: 23693
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30601
1.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30603
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30592
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30547
5.590 МКД