BHK361 CHAKRA
BROSWAY

BHK361 CHAKRA

Шифра на артикл: 23670
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30476
4.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 30378
7.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 30371
10.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 30360
4.890 МКД