БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHKN054 CHAKRA
BROSWAY

BHKN054 CHAKRA

Шифра на артикл: 22999
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 440
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.390 МКД
Количина: 1