БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHKE055 CHAKRA
BROSWAY

BHKE055 CHAKRA

Шифра на артикл: 22988
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
1.590 МКД
1.431 МКД
Заштеда: 159 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 5
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22994
981 МКД
Заштеда 10%
1.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22993
981 МКД
Заштеда 10%
1.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22992
981 МКД
Заштеда 10%
1.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22991
981 МКД
Заштеда 10%
1.090 МКД
Количина: 1