БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03815791 VAL
JF03815791 VAL
JF03815791 VAL
JF03815791 VAL
FOSSIL

JF03815791 VAL

Шифра на артикл: 22950
Šifra proizvođača: VAL
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Розева, Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara