БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03814791 VAL
JF03814791 VAL
JF03814791 VAL
JF03814791 VAL
FOSSIL

JF03814791 VAL

Шифра на артикл: 22948
Šifra proizvođača: VAL
0 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 420-460
Боја на накит Розева, Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara