БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JUBR01169JWRHRG54 ROUND HARMONY
GUESS

JUBR01169JWRHRG54 ROUND HARMONY

Шифра на артикл: 22896
Šifra proizvođača: ROUND HARMONY
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона FW21
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22886
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1