БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAUN09 PASSIONI
MORELLATO

SAUN09 PASSIONI

Шифра на артикл: 22860
Šifra proizvođača: PASSIONI
0 МКД
2.990 МКД
2.691 МКД
Заштеда: 299 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 20
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22891
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22748
3.411 МКД
Заштеда 10%
3.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22531
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22477
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1