БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1314040 DOUBLE DOGTAGS
DX1314040 DOUBLE DOGTAGS
DX1314040 DOUBLE DOGTAGS
DX1314040 DOUBLE DOGTAGS
DIESEL

DX1314040 DOUBLE DOGTAGS

Шифра на артикл: 22751
Šifra proizvođača: DOUBLE DOGTAGS
0 МКД
6.790 МКД
6.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 500+50
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.414 МКД
Заштеда 40%
5.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.983 МКД
Заштеда 30%
5.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.390 МКД
Количина: 1