БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1474791 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1474791 AGNETHE

Шифра на артикл: 22750
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
3.790 МКД
3.411 МКД
Заштеда: 379 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 18
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22896
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22886
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22749
3.411 МКД
Заштеда 10%
3.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 21861
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1