БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JTBPRG-J438 Pearl and waved
ROSEFIELD

JTBPRG-J438 Pearl and waved

Шифра на артикл: 22632
Šifra proizvođača: Pearl and waved
0 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 165-195
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22888
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22629
1.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22623
1.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22580
3.190 МКД
Количина: 1