JTBTS-J431 Triple
ROSEFIELD

JTBTS-J431 Triple

Шифра на артикл: 22625
Šifra proizvođača: Triple
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 165-195
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак