БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2827221 SENTIMENTAL
EGS2827221 SENTIMENTAL
EGS2827221 SENTIMENTAL
EGS2827221 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EGS2827221 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 22589
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
6.890 МКД
6.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22950
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22949
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22896
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22886
2.390 МКД
Количина: 1