БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1481791 ELIN
SKJ1481791 ELIN
SKJ1481791 ELIN
SKJ1481791 ELIN
SKAGEN

SKJ1481791 ELIN

Шифра на артикл: 22580
Šifra proizvođača: ELIN
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 165
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Палма Мол, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22632
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22629
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22623
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22512
4.690 МКД