БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1475791 ELIN
SKJ1475791 ELIN
SKJ1475791 ELIN
SKJ1475791 ELIN
SKAGEN

SKJ1475791 ELIN

Шифра на артикл: 22579
Šifra proizvođača: ELIN
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 10
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22622
1.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22588
7.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22531
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22523
1.790 МКД